Na přání: Pick up.

16. december 2012 at 20:02 | AnnJay°° |  Jednodílné/Dvoudílné
Pro: Jaime
varování: perverzní scéna. (+13)

Pick up.

Zdá se, že teď už bude vše snadnější.
Zhluboka jsem se nadechla napsoledy jsem se prohlédla v zdrdcadle. Popadla jsem kabelku a vyšla jsem ze dveří pokoje.
"A nestrať se tam, Jaime!" zavolala na mě mamka ,když jsem si nandávala boty. Možná to bylo tím, že jsem se nedokázala soustředit na nic jiného než na to, co se stane v příštích hodinách a nebo mi přišlo zbytečné ještě něco říkat. Seběhla jsem po schodech paneláku a vyběhla jsem do tmavé New Yorkské ulice. Rozhédla jsem se a na konci té ulice svítl nápis Madison Square Garden. Nevyvarovala jsem se tomu aby jsem se usmívala jako totální blázen a vykročila jsem. Neslyšela jsem nic jiného než svoje myšleny a svůj úsměv,který hrál uklidňující melodii. Ať už vedle mě někoho přepadli či zabili, nevnímala jsem nic. Takhle to probíhalo i ve frontě a pak i v davu u podia. Měla jsem štěstí, že jsem si stihla koupit lístek hned po podium a protlačila jsem se přímo k němu. Pak se začínalo odpočítávat a melodie mého úsměvu byla čím dál hlasitější. Zdálo se, že hlasitější už být nemůže,ale když se rozevřel strop a z něj klesal kluk s křídly s kytar, tak byla hlasitější než křik fanynek v hale. Začal zpívat a melodie mého úsměvu se směnila na jeho krásný hlas. Zpíval několik metrů ode mě. Vevnitř jsem křičela a pištěla a venku jsem se jen široce usmívala a brečela jsem. Brečela jsem celé dvě hodiny a celé dvě hodiny jsem slyšela jen jeho hlas.
Najednou na konci koncertu byl u mě tak blízko, že jsem se ho mohla dotknout.
"Aw...Podívejte na tuhle holku. Je tak roztomilá. Neplač. Pojď sem." řekl. Ohlédla jsem se a všechny holky kolem mě se dívali na mě. Najednou se sehl a podal mi ruku. Ostatní holky vedle mě mě chytli za boky a tlačili mě nahoru. Přemýšlela jsem nad tím jestli je todle jenom má sentimentálné představa nebo skutečnost. Stojím na podiu vedle Justina Biebera.
Pohladil mě po tváři a setřel mi slzy, což bylo zbytečné,protože tekly proudem.
"Chceš vědět proč jsi na podiu?" usmál se a chytili mě za ruce.
Kývla jsem.
"Protože nikdy neříkáš nikdy, že?" objal mě. Nemohla jsem uvěřit co právě držím v rukou. Chytil mě kolem pasu a zaběhl semnou do zákulisí. Neviděla jsem nic jiného než jeho. Všechno bylo rozmazan kromě jeho tváře.
"Neplač už a řekni mi jak se jmenuješ." zasmál se a znovu mě objal.
"Jaime." pípla jsem.
"Dobře. Já jsem Justin." uchechtl se a věděl, že představovat se nemusí. Kývla jsem,protože jsem nic jiného nedokázala.


"Hele víš co?" pohladil mě po rameni.
"Hm?" utřela jsem si slzu.
"Pojď se mnou do šatny ,aby si se uklidnila a pak se se mnou můžeš vyfotit a já aspoň nebudu spocenej." popadl mě za ruku.
Fráze Pojď se mnou do šatny, aby si se uklidnila si protiřečila sama o sobě. Jeho šatna a uklidnění spolu vážně nemají nic společného. Posadil mě na gauč v bílé místnosti, kterou jsem taky nebyla schopna vnímat. Normálně bych si to tam všechno v zákulisí prohlídla a všechny pozdravila,ale...
Sundal si triko a položil ho vedle mě. Naednou kolem mě nic nebylo. V čase a prostoru jsem byla jen já a on. To co jsem udělala v příštích okamžicích bych za normálních okolností nikdy neudělala. Nevím co mě to popadlo. Vstala jsem a přišla jsem k němu. Obejmula jsem ho a políbila jsem ho na spoceném krku.
"Hej..!" odstrčil mě. Díval se na mě dost rozzuřeným pohledem. To byla přesně ta chvíle ,kdy jsem chtěla umřít.
"Já..Já se omluvám." zakoktala jsem se a pronesla jsem nejdelší větu za poslední tři hodiny.
"Měla bys jít." řekl chladně.
Kývla jsem a v hlavě jsem si přehrávala to, jak doma provedu svojí sebevraždu.
Brala jsem za kliku, kterou jsem už dokázala zaostřit a v tom jsem ucítila jeho doteky a jeho horký dech na mém krku. Otočila jsem se a tak stál on a široce se usmíval.
"Neodcházej. Jen jsem to trochu nečekal." usmál se a chytil mou tvář do dlaní.
"Hrozně tě miluju." řekla jsem v slzách.
"Jaime." vydechl a políbil mě na rtech. Jeho ruka pomalu klesala k mému triku a jedním pohybem mi ho svlékl.
Byl tu zase ten pocit. V celém času a prostoru..jen já a on. Posadil mě opět na ten gauč a já mu rozepla kalhoty. Pak on ty moje a nepřestával mě líbat.
Pak mě začal laskat po celém těle. Nikdy jsem nic hezčího nezažila. Prsty jsem mu přejížděla po svalech na břiše a pak onn propletl prsty mezi mými, shrnul mi kalhotky a vnikl do mě.
Pozvolna přirážel a přivřenýma očima se díval do těch mých. Políbil mě na čele a namáhavě vydechl. Prsty jsem mu zaryla do spocených ramen a prohla jsem se v zádech. Blízko vyvrcholení nás obou přestal a udělal se mimo mě. Nejspíš nechtěl riskovat to, že bych otěhotněla.
Široce se usmál a přejel mi prsty po vchodu. Strčil do mě dva prsty a začal jimy pohybovat.
Začala jsem hlasitě vzdychat a on se čím dál víc usmíval. Potom mě k sobě přitiskl a procítěně mě políbil.
Byl to ohňostroj. Byla to extáze. Byl to Justin.
 

5 people judged this article.

Comments

1 Jaime Jaime | Web | 16. december 2012 at 21:09 | React

Oh, božee :D mám dojem že teď už můžu umřít :D moc děkuju :)) krásně jsi to napsala ♥

2 Jaime Jaime | Web | 16. december 2012 at 22:50 | React

Jo, a poslala jsem ti žádost o přátelství na FB, tak se nediv :) je to fake facebook účet - Jaime Cornett ;) on se fake fb i hodí, když chceš mít pokoj od čmuchalů, můžeš si lajkovat co chceš a psát co chceš :D

3 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 17. december 2012 at 17:41 | React

Tak co k tomu říct :DD Pěkný mno :D !

4 Lilly* Lilly* | Web | 17. december 2012 at 18:03 | React

[3]: :D souhlas no :D

5 Brčko Brčko | Web | 17. december 2012 at 20:49 | React

Pěkné :))
PS: Zapoj se prosím do projektu pro Codyho: http://coodysimpson.blog.cz/1212/tak-znovu-projekt-wish-u-were-here#komentare

Omlouvám se za reklamu a předem dík :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.