How to fly 3.díl

6. december 2012 at 19:51 | AnnJay°° |  How To Fly

5 komentářů a bude pokračování !Unavovalo mě zírat na Ruth a Brayna,ktetý vypadali jako jeden a skroro nebylo vidět kde on končí a ona začíná.
Podívala jsem se na Valerii a z jejího pohledu bylo jasné,že má stejný názor jako já.
"No..Val..Chceš hodit domů?" zeptala jsem se jí a pokračovala jsem v zírání na Ruth a Brayna.
"Jo..Hned." zasmála se a vstali jsme od stolu. Ruth ani Bayn si toho nevšimli,protože byli zaneprázněni tím,co dělali do teď.
Se smíchem jsme procházeli chodbou ke skříňkám. Otevřela jsem tu svou a dávala jsem do ní učebnice s tašky.V ruce se mi objevila Justinova učebnice. Ohlédla jsem se kolem sebe jestli se na mě nikdo nekouká. Valerie stála opodál a hrabala se ve své skříňce.
Vzduch je čistý. Neodolala jsem a začala jsem jí listovat. Čistá..Ničím nepolitá. No jak by taky mohla, když mu jí učitel dal dnes. Nevím o co se pokouším. Hodila jsem jí zpět do tašky, ze skříňky jsem vyndala klobou a brýle, nasadila si je, zabouchla skříňku a otočila se na Valerii,která už byla za mnou.


"Víš že v tý alfaromeo v v klobouku vypadá trochu jakobys přijela ze sedmdesátejch let?" zasmála se Valerie a dali jsme se do chůze.
"Mám svůj styl blondýno!" plácla jsem jí do ramene a yšli jsme ven na parkoviště. Bylo ještě celkem zaplněné,ale hned vedlé mé staré alfaromeo bylo prázdné místo. Zadívala jsem se na něj a v hlavě se mi přehrála celá scéna s Theodorem a Justinem. Odemkla jsem dveře a nasedla jsem do auta. Na druhé steraně si nasedla Valerie a já nastartovala. Po autě se rozezněla písnička A Thousand Years z Twillight.
"Bože jak já to miluju." usmála se Val a posunula volume doprava.
"Je to boží." kývla jsem a vycouvala jsem z místa. Vyjeli jsme z parkoviště a já se už připravovala na dlouhou cestu z města domu. Valeria bydlí kousek vedle nás,ale stejně to mám zajížďku. Stejně bydlím daleko,tak mě ten kilometr navíc nezabije..
"Hele Kim.." řekla skroušeně Valerie.
"Co je?" udiveně jsem se an ní podívala a zastavila jsem na prázdných semaforech.
"No víš.. Mě se ten Justin fakt líbí,tak jestli..když s ním sedíš,tak jestli bys mu nemohla o mě říct něco pěknýgo..víš ..no..dohodit." koktala.
"Cože?!" vyjela jsem na ní a šlápla jsem na plyn,protože se mi rozsvítila zelená. V tom okamžiku se předemnou zjevila nesnesitelná záře a stíny dvou postav. Rychle jsem dupla na brzdu a já i Valerie jsme vykřikli.
"Jsi v pořádku?" podívala jsem se na ní.
"Jo..co to k sakru bylo?" ohlédla se.
Pokrčila jsem rameny a vystoupila jsem z auta. Na chodníku stála žena s malým tlustým díťetem v nárudčí a vedle ní.. On. Justin. Rozeběhla jsem se za nimy a když Justin zaostřil, že se tam blížím zašeptal něco té ženě a odběhl pryč.
"Jste v pořádku?" zeptala jsem se jí a stále jsem se dívala tím směrem,kterým Justin odběhl.
"Jo,ale vy očividně ne." řekla uraženě.
"Em..Prosím?" nechápala jsem.
"Proč svítíte dálkovými světly?!" zeptala se podrážděně.
"Já? Já nesvítím vůbec." oznámila jsem jí.
"Vy ze mě ještě budete dělat blázna? Málem jste mě zabila..Ještě, že šel kolem ten mladík." pousmála se.
"Já vás málem zabila?! Já?! Naučte se rozlížet!" řekla jsem rozzuřeně.
"Co si to dovolujete?" vyjela a dítě v její nárudčí postavila na nohy a chytla ho za ruku.
"Nic! Nashle!" křikla jsem, otočila jsem se a šla jsem zpět k autu. Jsem si jistá, že tu Justin nebyl. Periferním viděním jsem tu ženu viděla,ale doufala jsem, že když má červenou,tak jí dojde, že mi nemá líst pod kola. To je divný. Celý je to divný. Justin si teď ještě bude myslet, že neumím řídit a zabíjím lidi. Nejen, že jsem se mu nejspíš dokonale znechutila, ještě se musí stát tohle. Nechápu kde se tu vzal a hlavně odkud se vzalo to světlo.
Otevřela jsem dveře od alfaromeo a sedla jsem si k Valerii ,která horlivě čekala na mou odpověď.
"Neumí se rozhlídnout ,baba." zavrtěla jsem hlavou. Val to jako dopověď očividně stačilo a začla so zpívat končící písničku A Thousand Years.
Nikdy v životě jsem se necítila divněji. Dokonce cesty jsem nic neřekla. Jen jsem si v hlavě přehrávala celý dnešní den. Dokola a dokola.
 

6 people judged this article.

Comments

1 Lilly* Lilly* | Web | 8. december 2012 at 11:07 | React

úžasný

2 Ronnie Ronnie | 8. december 2012 at 16:08 | React

Boží :) ..Další

3 JustMakky JustMakky | 9. december 2012 at 10:59 | React

Úžasný, jsem zvědavá, jak to celý je:)

4 Majuš Majuš | 11. december 2012 at 17:13 | React

To je tak tazke komentovat dobré veci :D odteraz ked napisem toto ♥ je to dokonalé jasné? :D pretoze opakujem to v kazdom komente :D :D lebo más obrovský talent! :)

5 Domi Domi | 11. december 2012 at 18:29 | React

Som totálne zamilovaná do tejto poviedky! ;) Krása!xx

6 AnnJay AnnJay | Web | 11. december 2012 at 20:12 | React

[4]: nepřehánět... -_- :D děkuji

[5]: díky:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.