How to fly 2.díl

29. november 2012 at 18:06 | AnnJay°° |  How To Fly


Do nudného výkladu učitele bylo slyšet šuškání z ostatních lavic. Každý si něco šuškal. Až na třetí lavici na staně u dveří , ve které jsem seděla já a on. Když učitel zadal práci, tak šuškání bylo ještě více nsnesitelné,protože si ostatní mezi sebou radili. Snažila jsem se to vyfiltrovat a soustředit se na otázky v učebnici na stránce 23,která byla politá nějakým..něčím..
"Mám to dobře?" ozval se hlas od něku z mé blízkosti.
Rozhlédla jsem se na všechny strany a jediný, kdo na mě teď mohl promluvit byl ten Justin. S očekáváním na mě zíral a trochu se usmíval.
"Em..Promiň?" zeptala jsem se,abych se vážně ujistila, že právě on na mě promluvil.
"Mám to dobře?" zeptal se a zachechtal se.
Opatrně jsem se k němu naklonila a s každým centimetrem ,o který jsem k němu byla blíž, jsem cítila jak červenám víc a víc. Nahlédla jsem do jeho sešitu a přelítla odpovědi.
"Myslím, že jo." usmála jsem se,aniž bych věděla ,co jsem právě přečetla a opět jsem se odsunula zpět. Neskutečně poutal mou pozornost. Jeho oči, úsměv a hlas. Na tom všem je něco tak.. přtažlivého. Když jsem si ho tam prohlížela, všimla jsem si, že mu na rameni zůstal můj dlouhý hnědý vlas,který se táhl i přes jeho záda. V domění, že mu pomůžu a že si na něj budu moct sáhnout jsem se rozhodla, že ho té přítěže zbavím.
"Oh..Máš tady vlas." řekla jsem překvapeně, položila jsem ruku na jeho rameno a cvrnkla jsem do vlasu, který se pomalu snesl na místo na zemi mezi námi. V tom okamžiko se zatvářil jakobych mu do zad bodla dýku. Napnul všechny svaly v těla jakoby něco zadržoval. Podíval se na mě tak desivým pohledem a rychle vstal. Došel ke katedře,kde nejspíš něco pošeptal učitely. Ten jen kývl a on doslova vyběhl ze třídy.


Na jeho sprint zíral všihni ve třídě. Vsadím se, že půlka z nich si myslí, že se mu chce zvracet. A třeba je to taky pravda.. Příjdu mu nechutná, to bude ono. Přišlo mi, že se mu líbím,ale očividně to tak nebude.
Povzdechla jsem si a pustila jsem se do řešení úkolu o vnitřní stavbě kočky.

Valerii a Ruth jsem do oběda nevděla. Je to tím, že s nimy v pátek nemám žádný společný předmět. Neviděla jsem ani Justina a jak jsem zjistila, tak s ním mám společné téměř všechny předměty. Čekala jsem jestli neprojde po chodbě abych mu mohla dát učebnici biologie a sešit,které si nechal ve třídě a nevrátil se pro ně.Zvonilo a on nebyl jinde,tak jsem rychle zaběhla do učebny fyziky. Při ficize jsem nevěnovala ani minmální pozornost tomu, co říká učitelka. Zírala jsem z okna a přemýšlela jsem nad tím co se mu stalo. Třeba má na zádech něaké staré zranění a já jsem mu způsobila občí bolest,když jsem mu na ně chmátla. Když jsem tak zírala z okna,které jsem měla přímo před nosem,protože při fyzice sedím v poslední lavici u okna, tak se to stalo. Tam na školním parkovišti. Stál tam on.. Nejdříve jsem myslela, že je to jen halucinace, když nad ním teď přemýšlím,ale nebyla. Stál tam u mého auta a samozřejmně taky u jeho, které bylo vedle.. Docvaklo mi, že bude jeho,když je tu nové a on taky.
Nestál tam sám. Stál tam s Theodorem Laionsem. Znám ho,protože se sem přestěhoval před týdnem. Moment.. Justin Laions..Theodor Laions.. Nejspíš to bude jeho táta. Je to tipický Skot. Rezavé vlasy a kostkatá košile. Ještě, že todle po něm Justin nezdědil. Vím, jak se jmenuje a jak vypadá,protože si otevřel obchod se školními potřebami a já tam byla před týdnem. Cestou domů z jeho obchodu jsem nastydla a proto jsem nebyla mnulé dny ve škole.
Upřeně jsem zírala příběh rýsující se za sklem okna. Něco si říkali a oba se tvářili vážně. Justin potom kývl a Theodor ho podepřel a pomohl mu sednout si do auta. Justin se zatvářil velmi bolestně a zabouchl dveře od střábrného ferrari. Theodor si sedl na místo řidiče a odvštěli z parkoviště. Stalo se něco Justinovi? Snad ne.. Proč tu bydlel Theodor už dřív? Třeba jsou jeho rodiče rozvedení a on se teď jen přestěhoval k tátovi, to bude ono.
"Halooo? Kim? Hodláš se dál kochat krásami East Hill Maridienu nebo mu už odpovíš na otázku?" ozval se zvýšený hlas učitelky,který mě probudil z transu.
"Pardon.." omluvila jsem se a pak jsem se snažila vymyslet odpověd na otázkou,kterou mi laskavě zopakovala.
Po několika minutách naštěstí zazvonilo na konec hodiny a já ze vyřítila ze třídy a běžela jsem do jídelny. Moje taška byla nezvykle těžká,protože jsem si v ní nechala všechny učebnice(které mám obvykle ve skříňce) z dneška a ještě Justinovu biologii.
Když jsem vešla do jídelny okamžitě jsem zaostřila na stůl ,u kterého obvykle sedáme. Valerie i Ruth tam už seděli a vedle Ruth seděl i samozřejmě její kluk Brayn. Došla jsem k bufetu,kde jsem si nabrala jídlo a sedla jsem si k našemu stolu.
"Ahoj lidi." pozdavila jsem a odychla jsem si ,když jsem si sedla.
"Ahoj..Ještěže už je konec..." řekla znaveně Valerie.
"To teda." kývla jsem a zakousla jsem se do krabího sendviče.
"Co novýho?" usmála se Ruth.
"Na biologii sedím s tím novým." mávla jsem rukou.
"Vážně? Jakej je?" zeptala se radostně Valerie jakobych jí oživila.
"Divnej.." zasmála jsem se a cíl téhle odpověd byl ten,abych ho Valeri co nejvíce znechutila,ale to, že je divný je děsivá pravda.
"To je.." souhlasil Brayn ,"Nabýdl jsem mu místi v basseballovým týmu,ale odmítl." zamračil se.
"To je divný,protože vypadá namakaně." usmála se Valerie a mě došlo, že můj min plán nevyšel.
"No..Každopádně je to ohromně poniřující,protože já místa ve svým basseballovým týmu jen tak nerozdávám!" rozčílil se.
"Klid ,medvídku." pohladila ho po tváři Ruth. Brayn se hned pousmál a začali se olizovat..zase. Někdy jsou s tím otravní. Vyměnili jsme si s Val znuděné pohledy.
"Hele Valerie..nechceš jít dneska do klubu?" napadlo mě.
"Skvělěj nápad." usmála se.
Oplatila jsem jí úsměv a napila jsem se minerálky přes duhoové dlouhé brčko.
 

11 people judged this article.

Comments

1 Jaime Jaime | Email | Web | 29. november 2012 at 20:13 | React

Těším se na další ;)

2 Majáá Majáá | 29. november 2012 at 20:20 | React

Super díl :) Celá hořím nedočkavostí na další dííl :D :'D

3 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 29. november 2012 at 22:21 | React

ooh, ty to tu máš ted' strašně krásné .')
jinak omluvíš mě? trošičku to nestíhám číst, tak zítra až přijedu z konzervatoře a půjdu sem hnedka jako vždy půjdu na tvůj blog a přečtu si oba dva díly a vyjadřím se, teeda budu se snažit, dobře? :)

4 dailyhoran dailyhoran | 29. november 2012 at 22:51 | React

awww, ty fandíš taky Cecee? aww, sestři :'D♥ pokud nechceš, tak nemusím :) ale spíše budu ráda, když si počtu :) protože píšeš skvěle, a vždycky mě to bavilo číst, takže :)

5 Domi Domi | 30. november 2012 at 0:25 | React

Nádhera! :) Tento príbeh sa mi nesmierne páči a myslím si že viem prečo Justin odišiel :3 :DD Teším sa na ďalší diel ;) :*

6 Lilly* Lilly* | Web | 30. november 2012 at 13:47 | React

úžasný, těším se jak to bude pokračovat

7 Ronnie Ronnie | 30. november 2012 at 17:06 | React

Hpdně zajímavé :) ..těším se na další,super to je :)

8 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 30. november 2012 at 18:46 | React

yes,sister :') hele, stoprocentně chci aby si se červenala :* není zač :')

# k dílu, četla jsem oba dva a nemám slov,aww,sakra :* k tomu prvnímu dílu, sakra -_- mě se to tak děsně líbí to číst, se do toho musím vžívat :'D mě se to tak líbí, jak si vedle ní sednul, sakra takového spolužáka bych taky chtěla, a vedle sebee :'D akorát ta situace kdy si myslí že je gay, chci fakt vědět jak to půjde dál :D situaci v lavici, znám taky :'D tak jsem to měla s Vašíkem,který se mi líbil a později jsem se do něho zamilovala, sakra v tvých příběhech cítím něco, fakt co mě stím dost spojuje :'D sakra, každá řádka je lepší a lepší, co se stalo Justinovi? chci to vědět, nevydržím too, chci další díl :D ty vogo,určitě se stanu závislou :D cítím to :D píšeš dokonale ♥ zamilovala jsem se :'DDD

9 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 30. november 2012 at 19:01 | React

Awww, já vím že to ted'ka bude znít trošičku trapně a zároven i asi ještě nějak víc divně ale chtěla bych vědět jak se jmenuješ :) prosím,byla bych ráda kdybych to věděla a mohla tě tak oslovovat,prosím :P a rozhodně toho nenechám :) je to pravda, a za pravdu se neděkuje, pamatuj si to :) já jsem taky ráda že si ráda, :'D víš, sakra proč si to čtu pořád dokola? -_- co si to semnou jenom provedla? :'DDD pořád to čtu, líbí se mi to strašně moc :) a líbí se mi že je tu i Dakota, kterou jsem dříve znala ale moc jsem se o ní nezajímala, líbí se mi to :) áno, cítím z toho že když píšeš určitě chceš aby se dotoho všeci čtenáři dostali, a to je fakt úžasné :) vím že to pro tebe moc znamená, a jsem ráda že toho můžu být součástí :) a neděkuj ♥

10 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 30. november 2012 at 19:53 | React

awww, ty seš Anička :)* tak se jmenuje jedna z mých nejlepších kamarádek, ách jsem ráda že konečně vím jak tě můžu oslovovat, Aničkoo ♥ - strašně krásné jméno :') em, já jsem taky ráda, vlastně tak díky tobě si jí můžu oblíbit víc než jsem jí měla ráda předtím :) sestroo :D aww, to je hezké :) neděkuj,moc tě prosím -_- :*

11 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 30. november 2012 at 20:16 | React

Úžasný ;) Dalšíí !

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.