How to fly 1. díl + uvedení do děje.

27. november 2012 at 22:08 | AnnJay°° |  How To Fly


"Kim..hodláš v té koupelně strávit celý den?! Týden si nebyla ve škole tak aspoň poslední den v týdnu můžeš přijít včas!" ozval se jedovatý hlas mojí mamky z poza vanilkovách dveří.
"Bože mami.." vzdychla jsem a narovnala jsem si školní uniformu se znakem naší školy. Hnědé vlasy jsem si sepla na stranu třpitivou sponou,na hlavu si dala klobouk, oči jsem si zakryla slunečními brýlemi ,aby mamka nenadávala, že jsem moc namalovaná a vyšla jsem.
"Doufám, že mě odvezeš do školy." pohlédla jsem na mamku zabijáckám pohledem. S rudou rtěnkou,kloboukem a brýlemi a rudou rťenkou jsem se zabijákovi vážně podobala. Nechci jet do školy svojí rachotinou, proto se ptám.
"Víš zlatíčko, kdyby jsi nebyla hodinu v koupelně,tak bych to možná stihla i do práce." sarkasticky se zaradovala a zabouchla za sebou dveře,které se z téhle strany pišnily sitě nachovou barvou.
Hodila jsem oči v sloup a zašla jsem do pokoje pro tašku. Dveře od mého pokoje jsou téže nachvé barvy a jiné dveře tu nejsou. Není tak fajn mít celé patro pro sebe jak se zdá. V našem malém domě je jen jedna koupelna a je mi silně nepříjemné,když potkávám v koupelně matčiny známosti na jednu noc.
Popadla jsem tašku ležící hned vedle stolku. Taška je plná připínáčků a tak když jsem scházela můj krok doprovázelo cinkání. Někdy si připadám jako Santa. Seběhla jsem schody ,které vedou úzkou uličkou a vyběhla jsem rovnou ven. Jako vždycky bylo tak nějak pod mrakem a slunce,které pronikalo přes mraky mě bodalo do očí i přes sluneční brýle. Prohrábla jsem se taškou a vytáhla klíče k mé staré Alfa Romeo. Skoro se bojím tím autem ke škole jezdit.
Otevřela jsem dvířka, nasedla jsem si a zase jsem je zabouchla. Pustila jsem rádio a vyjela jsem z malé parkovací plochy před domkem.


Nechápu,proč mě mamka nutí jít v pátek do školy. Byla jsem celý týden nemocná ,tak mohla mít to slitování a nechat mě doma i dnes.
No nic... Dům máme trochu dál od centra a od toho všecho a pěšky by se mi to vážně chodit nechtělo. Bydlíme hned za cedulí s nápisem
Vítejte v East Hill-Maridian! Počet obyvatel: 29 878 Rozloha: 23,2 km².
Projela jsem kolem cedule a pak dlouhou cestu do centra. Konečně jsem dojela na školné parkoviště,které bylo k mému očekávání témeř plné. Jak já to tu nesnáším,ale jiná střední tu není a jezdit do jiného témeř identického města je bezvýznamné,protožře výsledek by byl stejný. Vystoupila jsem z auta a mojí pozornost okamžitě upoutalo auto vedle mého. Stříbrné ferari. Nevím ,kdo by si z naší školy mohl něco takového dovolit. Povzdechla jsem si a zašla jsem do budovy. Okamžitě jsem zabočila je skříňkám a konkrétně k té mé. Otevřela jsem jí a začala jsem hledat učebnici biologie.
"Oh Kimy." řekl kdosi za mnou a stála tam Ruth a hned vedle ní Valerie. Ruth, černovlasá, tmavší pleti a nejlepší kamarádka. Valerie, blonďatá, bláznivá a nejlepší kamarádka.
"Konečně jsi tu." usmála se Valerie.
"Jo..doma to byla nuda." zalhlala jsem a sundala si z hlavy klobouk,který rázem skončil ve skříňce.
Obě se pousmála a obejmuli mě.
"Neuvěříš, co všechno se stalo." zasmála se Ruth.
V tom momentu co to řekla se na konci chodby objevil nádherný kluk. Nemohla jsem na něj přestat zírat. Měl černé triko a čedivé kalhoty. Všichni co ještě byli na chodbě na něj zkoumavě zírali.
"A to je přesně to co se stalo." zasmála se Ruth,když viděla můj výraz.
"Přišel včera." dodala Val.
"Je fakt super divnej.. Odmítl všechny holky ze školy. Začínám si myslet, že je gay." zachechtala se Ruth.
"Odmítl i mě." řekla naštvaně Valerie a složila su ruce na prsou.
"A je taky super chytrej.. Mám s ním děják." dodala Ruth aniž by chvíli soucítila s Val.
"Prostě divnej." řekla naštvaně Val.
"Na dějáku říkal ,že je ze Skotska." pokračovala Ruth.
"Odpověď na to proč je divnej." zavtipkovala jsem a obě si se mnou se smíchem plácli.
"No nic..pádíme na Ájinu." zasmála se a Val a obě zmizeli ve nejbližších dveřích. Opět jsem se otočila ke skříňce a tentkokrát jsem učebnici našla. Dala jsem si jí do tašky, skříňku zabouhla a vydala jsem se dlouhou už prázdnou chodbou do učebny biologie. Najendou jsem za sebou uslyšela kroky. Vyděsilo mě to a tak jsem se se škubnutím otočila.
"Promiň jestli jsem tě viděsil." zasmál se. Ten nový kluk..stál tam a usmíval se.
"Eh.. V poho." oddychla jsem si. Připomínalo mi to scénu z horuro,když hlavní hrdina stojí sám ve školní chodbě a vrah je mu v patách.
"Můžu mít dotaz?" přišel blíž.
"Jasně." kývla jsem.
"Kde je učebna biologie?" zeptal se.
"Zrovna tam jdu,tak pojď se mnou." pousmála jsem se.
"Páni..Díky." řekl a dal se do chůže hned vedle mě.
Nenápadně jsem si ho prohlížela a je vážně nádherný. Vlasy měl tak dokonale učesané..asi vážně bude gay.
Zašli jsme za roh a tam se tičily dveře s nápisem učebna biologie.
"Bože ted vypadám jakobych neuměl projít chodbou a podívat se na dveře." plácl se do čela, "Miochodem.. Já jsem Justin." usmál se a podal mi ruku.
Stiskla jsem tu jeho a zírala jsem na něj jako na boha.
"Justin Laions, jesli čekáš i na příjmení." zasmál se.
"Kimberley Letis." vzpamatovala jsem se a provkativně jsem si sundala sluneční brýle. Naše ruce byli stále spojené dokud z poza rohu nevyšel učitel biologie.
"Co tu ještě děláte? Máte být ve třídě." zamumlal a oba jsme rychle zapluly dovnitř. Sedla jsem si na své obvyklé místo ve třetí lavici u dveří. Vždycky sedím sama.. Jsem tu 'ta lichá'. Položila jsem si tašku na židlivedle mě,což je taky součástí každodeních zvyků a sledovala jsem co se bude dít.
Ten Justin stál u učititele a ten mu něco důrazně vykládal, co přes hluk třídy bylo témeř nemožné slyšet. Justin jen kývl a vzal si z jeho rukou učebnici biologie, což mi připomělo, že ta moje je ještě v tašce a né na lavici. Rchle jsem se prohrabovala taškou.
"Em..Učitel mě sem posadil." uslyšela jsem příjemný hlas v mé blízkosti. Škubnutím jsem zvedla hlavu a stydlivě jsem si posunula židli ,aby měl taky nějaké místo. Pousmál se a sedl si vedle mě.
 

7 people judged this article.

Comments

1 Jaime Jaime | Email | Web | 27. november 2012 at 22:18 | React

Awww :) Fakt se nemůžu dočkat na další díl. Kdy bude další? Plosííím ;) ♥

2 Majuš Majuš | 27. november 2012 at 22:18 | React

I love it! :D a to je len prvy diel :D dievča fascinujes ma svojimi napadmi :) Brutálne skvelé :))

3 Lola Lola | Web | 27. november 2012 at 22:21 | React

chceš soutěžit o nej blog? přihlaš se --> http://bloody---vampires.blog.cz/1211/soutez-o-nej-blog-prihlasky

4 AnnJay AnnJay | Web | 27. november 2012 at 22:22 | React

[1]: mám to předepsané hodně dopředu,tak počítám, že budu přidávat často:) díky:)

[2]: díky moc :D:)) nevíš jak to potěší:3

5 Jaime Jaime | Email | Web | 27. november 2012 at 23:07 | React

[4]: Aaah, díky bohu! :D ;)

6 Majáá Majáá | 28. november 2012 at 19:38 | React

Áááách..Dokonalý! Je fajn,že si to napsala dopředu, protože chcou všichni pokrááčko.(I já samozřejmě :D první díl a dokážeš si získat určitě tolik čtenářu :) Woow,skvělý! ;))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.