Famous 2 - Uvedení do děje.

17. november 2012 at 0:05 | AnnJay°° |  Famous
"Justine! Justine! Tady!" křičel někdo z davu novinářů před námi.
Justin mě k sobě přilepil ještě víc, podíval se do foťáků a políbil mě na tvář. Široce jsem se usmála a obejmula jsem ho. Chytil mě za ruku a šel kousek přede mnou aby mi nepřišlápl vlečku tyrkysových šatů. Zašli jsme dovnitř největšího kina v NY, na které mám krásné vzpomínky.
Okamžitě jsem pustila Justinovu ruku a vydala jsem se k Miley a Kennymu (pro ujasnění..jedná se o fanouška Charrie z první série),které jsem viděla hned jak jsme vyšla.
"Tak co dobrý?" usmála se Miley.
"Jo,ale neskutečně mě tu užírá." postěžovala jsem si.
"To bude v pohodě, miláčku." usmál se Kenny a bejmul mě.
"Už to nevidržím, chci být s tebou." zašeptala jsem mu do ucha. Jak se dneska na tu premiéru krásně oblékl.. Ta růžová košile.
"Hele.. Já jsem tu taky." řekla znuděně Miley.
"Fajn,fajn." zasmál se Kenny.
"Jdeme?" zazubila jsem se. Miley mě obejmula kolem ramen a šli jsme do sálu. Kenny šel trochu v pozadí,aby to nebylo dviné, protože já 'chodím' s Justinem a ne s tím koho miluju.
Vešli jsme do šerého sálu a já zaostřila tři místla vedle Justina a Scootera.
"Tak jdem na to." nadechla jsem se a Kenny mě povzbudivě poplácal po zádech a Miley nevinechala soucitný úsměv.
Sešli jsme pár schodů a pak jsme zahli do levé uličky. Sedla jsem si vedle Justina, vedle mě Kenny a vedle Kennyho Mil.
"Jak to šlo?" zeptal se Scooter a podíval se na nás oba. Tedy na mě a Justina.
"Jak jinak než dobře, že jo lásko?" irnonicky se na mě usmál a přitiskl mě k sobě.
"Nech mě!" strhla jsem ze sebe jeho ruku.
"Rád." opět se široce usmál.
"Justine ,prosím tě." zamračil se na něj táta..teda Scooter.
Justin si promotal ruce na hrudníku a zamračeně se zadíval dopředu. Zoufale jsem se podívala na Kennyho vedle mě, který se tvářil velice smutně.
"Nech to plavat." špitla Miley a pak už se setmělo úplně a začal film. Jak moc tu nechci být. Proč? Dám vám 2 důvody proč. Musím předstírat,že chodím s tím nechutným člověk po mé levici,který byl ochotný podvést mě s mojí nejlepší kamarádkou sedící nejspíš pár řad za námi. Neudělala jsem jí to samé.. Navíc mi říkala, že Justina nemiluje.. a blaaablaaa... Všechno to byla jen snůžka keců. Nikdy nezapomenu na ten pohled na jejich nahá těla. Nikdy. Ještěže mám ted Kennyho. Je to tak úžasné být zamilovaná do opravduvého člověka. Nikdo tady nežije v reálném životě.. Na Selenu se ani nedokážu podívat. Chováme se k sobě jakobychomse vůbec neznali... Mám lepší , mnohem lepší kamarádku než byla ona. Miley...
Otočila jsem hlavu na ní a prohlédla jsem si jí. Je to snad štěstí, že mi takhle oba ublížili. Pak jsem se podívala na svou pravou ruku na které se třpitil přívěšek přátelství. Tentokrát opravdového. Tenhle večer mohla strávit na natáčení s Liamem,ale je tu se mnou.. Najednou na mé ruce něco přibylo. Ruka Kennyho. Pevně mě chytil a široce se usmál. Uviděla jsem jak se na to koutkem oka podíval Justin... Nic mu do toho není. Je nejpíš nezadaný..nebo co já vím s kým šuká. Ohledně jen mám tendenci být hrubá.
Další důvod je takový, že todle je premiéra Paranormal Activity 4 a já horory opravdu nesnáším..
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.