Famous 2 - 4.díl

20. november 2012 at 20:45 | AnnJay°° |  Famous
-Nové video:))doporučuju dokonce!:) sice je to tak divně kostkatý a mělo tam být, že spolu mluví, jakože Juzten řekl v nějakým rozhovovru:You are amazing. A k tomu bylo jak se Dakota uculila...škoda.. :D
-enjoy!


Miley vyšla z domu a šla nastartovat auto. Aspoň mi nebude mluvit do toho co si vezmu na sebe. Zaplula jsem do šatníku v domění, že přesně vím co chci mít v příštích pěti minutách na sobě. Omyl. Tak je to vždycky. Když chmátnu po ramínku kde se nachází oblečení,které si chci vzít, tak uvidím zase nějaké jiné a začne to znova. Navíc tam bude Kenny,tak musím vypadat dokonale. Vybrala jsem si šedivé kalhoty,černé triko a na to bílý svetr s velkými mezerami mezi jednotlivými kousky bavlny. Vlasy jsem si potom sepnula do drdolu a decentně jsem se namalovala.
Slyšela jsem troubení a došlo mi, že se projevuje Mileynina nedočkavost. Popadla jsem velkou černou lesklou kabelku a seběhla jsem schody. Dnesk už po několikáté..Oh.. Tak v tomhle je to tajemství proč jsou stars tak hubené. Stále běhají po schodech,protože mají velký dům. Proč mě to jenom nenapadlo už před rokem.


Jen co jsem do kabelky hodila i mobil začal zvonit. Nervózně jsem ho opět vyjmula z kabelky i s klíčemi,které budu v příští chvíli jistě potřebovat.
"Ano?" zeptala jsem se udýchaně a mezitím jsem se soukala do černých šněrovacích bot na vysokém klínku.
"Ahoj Charrie." ozval se mile chraplavý hlas táty.
"Scootere! Proč voláš?" řekla jsem radostně a zároveň překvapeně. Moc mi nevolá. Vetšinou hned přijede.
"Jen.. Volám ohledně tvé noční návštěvy." řekl bez tónu a já nevěděla co si mám myslet.
"A dál?" pobýdla jsem ho,když jsem vyšla z domu a do očí mě bodli paporsky slunce.
"No..Jen jestli je všechno,tak jak má být. Nechci se v tom rýpat,ale.."
"Všechno je v cajku ,tati. Neboj se. Ted jsu na snídani s Mils a Kennym." řekla jsem víc než přesvědčivě až jsem tomu začínala věřit.
"Tak fajn..Nezapomeň. Po obědě ve studiu." loučil se.
"To jsi chytil od Jenny? Neřekl si mi o tom, že jdeme do studia..." stěžovala jsem si a pomalu jsem si a pomalu jsem zasouvala klíč do mosazného zámku. Ozdoby kolem byli uražené a všichni víme proč. Protože pán Bieber musí práskat dveřmi.
"Tak ted to víš. Zatím." zasmál se a pak už bylo v telefonu slyšet jen pípání.
Zasmála jsem se a několikrát jsem otočila kklíčem v zámku po směru hodinových ručiček. Pak jsem je i s mobilem dala do kabelky a šla jsem do auta k Miley. Zaostřila jsem černé porsche z kterého koukala ruka s cigaretou. Vykročila jsem směrem tam. Otevřela jsem dveře a sedla jsem si k Miley.
"Dej mi jednu." řekla jsem,když jsem položila tašku za nás.
"Na." usmála se a z úst jí vyšel oblak cigaretového kouře.
"Dík." kývla jsem,když mi podala krabičku. Přiložila jsem cigaretu k ústům a a Mileyina ruka se v tom okamžiku vymrštika s hořícím zapalovačem.
"Kdyby tohle viděl Scooter,tak by tě zabil. Uvědomuješ si jak jsem tě zkazila?" zasmála se Miley.
"Prosím tě. Todle je moje pátá cigareta v životě a jo..za všechno můžeš ty. Jsi tak zkažená!" plácla jsem jí se smíchem do ramene.
"Hele.. Chtělas sama!" zasmála se, vyhodila cigaretu z okna a nastartovala.
Protáhla jsem se a popotáhla jsem z cigarety. Nevím proč ,ale dodává mi to pocit, že můžu být ještě normální teenager, co dělá zakázané věci.
Miley se usmála,když viděla můj výraz a stáhla střechu.
"Bože co všechno to tvoje auto umí?" vyjekla jsem,když zrychlila a vítr mi svištěl po všech záhybech obličeje.
"Pche.." zasmála se a zatočila do odbočky,která vedla z obývací části do města v městu New York. Mezi našimi domy.. Teda prostě mezi touhle bohatší čtvrtí a normálním New Yorkem je dlouhý kus neoznačené silnice. Miley tude jede vždycky. Nevím proč některým lidem přináší dobrý pocit jet jako sebevrazi.
Vykulila jsem oči a pevně jsem se chytla sedačky. Znovu jsem popotáhla z cigarety a pokračovala jsem ve vykuleném výrazu.
 

6 people judged this article.

Comments

1 Majáá Majáá | 21. november 2012 at 14:12 | React

Dobrej díl a to video taky hezký ;) :)

2 BarůF BarůF | 21. november 2012 at 17:52 | React

Myslím že potřebuju další :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.