Famous 2 - 1.díl

17. november 2012 at 0:12 | AnnJay°° |  Famous
Byla za mnou aspoň půlka filmu. Teda aspoň doufám, protože horory bytostně nesnáším a todle jen filtruju. Snažím se neposlouchat to co se děje přede mnou na velkém promítacím plátně a jenom doufám v konec. Nehorázně mě bolí levá ruka. Důvod je takový, že Justin má rozalenou ruku po celém opěrátku a půlka má přeci patřit mě. Připomíná mi to scénu z Twillight, když je Bella s Jacobem a tim blonďatým týpkem v kině a aoba mají na opěradle ruku..a ona se nechce chytit ani jedné. Jenomže já se jedné chci chytit..té Kennyho. Něco mi ale plán překazilo. Zažraně pozoroval plátno a krmil se z kelímku popkornu,který se zdál být bezedný. Zamyšleně jsem se podívala do země a chtěla jsem dál čekat až to skončí.

"Á!" vyjekl najednou témeř celý sál a Justin se křečovitě chytil mého ramene. Pak se na mě podíval a uvědomil si co udělal. Pousmál se a sjel z ramene k dlani a pevně jí chytil. Podívala jsem se na Kennyho jestli to zaregistroval,ale bylo to marné.
"Co to k sakru děláš?" opatrně jsem se k němu naklonila a špitla jsem.
"Držím svojí holku za ruku." špitl provokativně. Né mile..Né roztomile. Jakoby mi naznačoval, že jsem přeci jeho a k tomu klukovi vedle mě se nemám hlásit.
"Pusť." šeptla jsem a zaryla jsem mu dlouhé černé nehty do dlaně,která držela tu mojí. Bože jak ho nesnáším.
"A co když ne?" vykulil oči.
"Odskočím si." špitla jsem hlasitěji na tátu.
"Jasně." usmál se a dál se věnoval filmu.
Vstala jsem a Justin podle očekávání mou ruku pustil. Vyšlapala jsem schody a vyšla jsem ze sálu na chodbu. Na chodbě stála obtousteljší žena a vytírala leskou podlahu. Když mě uviděla,tak se široce usmála. Zvláštní..většina uklízeček by nebyla ráda, když jem někdo pošlape vytřenou podlahu,ale ona ne. Počkat..to bude tím, že jsem Charrie Lop.
Najednou mě někdo položil ruku na rameno. Hbitě jsem se otočila a zjistila jsem, že je to zase on.
"Co chceš?" sykla jsem jedovatě.
Široce se usmál a shnul mi z čela pramínek vlasů.
"Nešahej na mě!!!" stčila jsem do něj. Justin si dal ukazováček před rty a pak ukázal na tu uklízečku,která na nás koukala jako kdyby uviděla něčí zmrtvých vstání.
"Miláčku.." dodala jsem a ovinula jsem se mu kolem krku. Uviděla jsem jak se stále upřeně dívá,jakoby čekala, že mě snad Justin požádá o ruku.
"Zatíčko." špitl Justin a ponořil se do mých rtů. To trochu přehání ne? Když předstíráme polibek, tak mi do pusy nemusí strkat ten jeho slizkej jazyk. Koutkwm oka jsem se podívala na tu uklízečku a byla pryč. Odlepila jsem ho od sebe a rychle jsem se běžela na toalety,protože se ve mě začínal rozléhat nebezpečný pocit. Začalo mě pálit mezi žaludkem a srdcem. Zabouchla jsem dveře od dámských toalet a ta rána se rozlehla po prázdné místnosti. Zhluboka jsem odychovala opřená o umyvadla.
"Jsi v pořádku?" ozvalo se po vrznutí dveří.
Otočila jsem se a vyděla jsem tam stát jeho. ZASE.
"Jistě." mávla jsem sebevědomě rukou.
"Jestli jsem tě nějak rozrušil,tak.."
"Ty? Proč by si mě jako měl rozrušit?" divila jsem se.
"No tím polibkem přeci." usmál se.
"Hele, já k tobě nic necítím ,tak nevím proč by mě to mělo rozrušovat." zvýšila jsem hlas.
"Charrie..no tak." řekl arogantě a přiblížil se ke mě.
"Co to děláš? Jdi dál." řekla jsem ještě hlasitěji. Byl u mě tak blízko, že kdyby se ke mě přiblížij ještě o minimetr,tak se naše nosy dotýkají.
"Páni..tobě tak buší srdce." usmál se a položil dva prsty na moje srdce jako v hřísném tanci.
"Nebuší. Vypadni!" křikla jsem a nemohla jsem se ani pohnout.
"Charrie..Proč todle děláš?" řekl a jeho obočí se mírně snížilo.
"Dělám co?" nechápavě jsem se na něj podívala. Justin přejel oběma rukama po mých zádech a dlouze povzdychl.
"Odmítáš mě." řekl jakobych mu zlomila srdce.
"Ty si budeš stěžovat na mě?! Ty?! Já tě viděla s ní!! S ní.. S ní jak.." dál už jsem nemohla pokračovat. Sevřela se mi hrdlo a z očí mi vytryskly slzy. Možná to bude znít nedospěle,ale jedna z věcí,která mě na tom mrzí nejvíc je ta, že se mnou v posteli..Nikdy. A já ho musím nachytat jak si s ní užívá v jeho posteli. Podívala jsem se zpět na něj a viděla jsem jak se mu lesknou oči.
"Už ne.. Už tě nenechám mě trápit. Já mám to co jsem hledala." řekla jsem a chtěla jsem vyjít ze dveří,jenomže on mě zastavil tím, že mě pevně chytil za ruku.
"Tak to bude bez emocí..bez všechn těch kravin jako jsou city. Teď." hloboce se mi zadíval do zaslzených očí.
Jakoychom byli sehraní a domluvení.. V jenom okamžiku jsme se k sobě vrhli a začali jsme se líbat. Vyhrnovaal mi šaty s dlouho vlečkou a já mu rozepínala pásek. Co to dělám? Přestaňte ruce! Stop! Ale když do toho nemotáme city,tak se to nepočítá ne? Dál jsem se tím nezabývala a věnovala jsem pozornost jemu ve mě.Posadil mě na místo mezi umyvadla. Vnikl do mě. On to dělá jinak než Kenny. Je prostě jiný. Začal pomalu přirážet a já viděla náš odraz v zrdcadlech nad protější řadou umyvadel. Viděla jsem jeho zadek jak se stahuje a pohybuje se dopředu a dozadu. Na krku jsem měla lechtavý pocit,který vyvolával jeho dech rychle proudící z jeho úst a postupně měnící ve vzdychání. Na znamení aby zrychlil jsem paty přitiskla na jeho obnažené hýždě a jelikož jsem měla podpatky,tak ho to s jistotou donutilo zrychlit. Ve slasti jsem ho škrábla na krku a zajela jsem mu do krátkých vlasů na temeni. Stisl mi levé ňadro a zašeptal mé pravé jméno.
Na krku jsem mu párkrát obtiskla mojí rudou rtěnku.
"Už..Už.." vzdychal.
"Pokračuj!" křikla jsem a opět jsem ho donutila pokračovat podpatkovou technikou.
"Sabrino.." vydechl,ale pokačoval. Konečně se pocit extáze dostavil i mě a při vyvrcholení jsem mu skousla ucho. Vyčerpaně se opřel o umyvadlo a oddychoval. Musela jsem se pousmát.
"Takže bez citů umíš jen tohle?" řekla jsem provokativně.
Pousmál se a opět se ke mě přiblížil. Zastrčil si přirození zpět do šedivých boxerek a povytáhl je výš.
"To neznáš Justina Biebera." mrkl. Znovu mi vyrhnul šaty,protože vlečka se sesunula dolů na zem. Kalhotky mi stáhl úplně a drsně do mě strčil dva prsty.
"A dál?" řekla jsem ve vzdychu.
Roztáhl mi nohy co nejvíc to šlo a políbil mě tam. Vykulila jsem oči,protože to jsem vážně nečekala. Nikdy jsem nic takového nedělala. Usmál, se když viděl jak jsem překvapená. On s tím má jistě zkušenosti od ní.. Proč nad tím přemýšlím,když todle je bez citů?
"Och..Justine." vydechla jsem když se do mě ponořil jazykem a začal mě jím dráždit. Pak se narovnal a dodělal mě rukou.
"A co ty Lop..Nic víc tam nemáš?" řekl když jsem slezla a nandala si kalhotky.
Věděla jsem na co naráží.. Nikdy bych to nedělala pusou někomu koho miluju,protože mi to zkrátka příjde hnusné a mohla bych to nějak pokazit.
"Fajn." mrkla jsem a klekla jsem si. Stáhla jsem mu kalhoty až ke kotníkům a boxerky je hned následovali. Podívala jsem se na něj a on se stále široce usmíval,protože věděl, že já nevím jak to mám dělat. Chtěla jsem ho vyvést z omylu a seběvědomě jsem si ho strčila do pusy. Chytil mi vlasy a začal mě hladit po hlavě. Začala jsem rychle pohybovat a když začal sténat, tak jsem přestala a dodělal jsem ho rukou stejně jako předtím on mě.
Podal mi ruku abych vstala a ještě mě dlouze políbil.
Oblékl se a oba jsme se před zrdcadle upravovali.
"Každý den o půl jedné u mě." řekl ničehož nic.
"Prosím?" nechápala jsem a vyjeveně jsem se něj podívala,když jsem si zapínala naušnici,která se mi při tom rozepnula.
"Tobě se to nelíbí? Bez emocí?" podíval se na mě. Co si jako myslí? Todle bylo jenom jednou a bylo to úžasné,ale...proč vlastně ne?
"U mě." řekla jsem rázně a po rtech jsem si přejela rudou rtěnkou. Široce se usmál, přistoupil ke mě a políbil mě na tváři. Byl to tak ironický pohled vidět se v zrdcadle po sexu s ním jak mě líbá na tvář.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.